Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Clash of the Titans 1981

Clash of the Titans 1981

You will feel the power. Live the adventure. Experience the fantastic.Jun. 12, 1981United Kingdom118 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Perseu lindi nga një prej shumë dashurive tokësore të perëndisë Jupiter. Ai është i destinuar të bëhet hero. Me ndihmën e kokës së Meduzës dhe falë mbikëqyrjes atërore të Jupiterit, Perseu mposht një përbindësh të detit dhe merr dorën e Andromedës.

Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Clash of the Titans 1981
Titulli origjinal Clash of the Titans
Vlerësimi IMDb 6.9 41,718 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 502 vota

Regjizori

Anthony Waye
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Kate (2021) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Vanquish 2021
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Poseidon 2006
The Old Guard (2020) me Titra Shqip