Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
Citation 2020

Citation 2020

Nov. 05, 2020Nigeria151 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në Nigeri, një studente e shkëlqyer bën bujë në universitetin e saj kur denoncon përpjekjen për përdhunim nga një profesor i njohur dhe i dashur. Kështu që ajo do të detyrohet të përballet me të gjithë institucionin akademik për të pohuar versionin e saj të fakteve.

Citation 2020
Citation 2020
Titulli origjinal Citation
Vlerësimi IMDb 6.2 844 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 34 vota

Regjizori

Aktorët

Jimmy Jean-Louis isProf. Lucien N'Dyare
Prof. Lucien N'Dyare
Ini Edo isGloria
Gloria
Yomi Fash-Lanso isLucien Legal Rep.
Lucien Legal Rep.
Casilda Okanlawon isGeeky Girl 2
Geeky Girl 2
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doomsdayer 2001
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Barbershop 2002
Cruel Intentions 1999
Betrayed 1988