Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip

Njihuni me Darren. Ai është gjashtëmbëdhjetë vjeç që po bëhet i pavdekshëm.Oct. 23, 2009USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Darren Shan (Chris Massoglia), një 14-vjeçar i rritur në periferi, një ditë bie ndesh me një cirk udhëtues fantazmagorik, Cirque du Freak. Me mikun e tij Steve (Josh Hutcherson), ai merr pjesë në shfaqje: ndër yjet në skenë është Larten Crepsley (John C. Reilly), të cilin Steve e njeh menjëherë. Burri është në fakt një vampir autentik, i cili gjithashtu e shndërron Darrenin në një qenie gjakatare dhe e bind atë të bashkohet me personazhet monstruoze të cirkut.

Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
Vlerësimi IMDb 5.8 44,199 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 820 vota

Regjizori

Paul Weitz
Regjizori

Aktorët

Chris Massoglia isDarren Shan
Darren Shan
John C. Reilly isLarten Crepsley
Larten Crepsley
Patrick Fugit isEvra the Snake Boy
Evra the Snake Boy
Salma Hayek isMadame Truska
Madame Truska
Don McManus isMr. Shan
Mr. Shan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Narco Sub 2021
Sherlock Holmes (2009)
Wanted (2008)
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Kate (2021) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Inland Empire 2006
Monster Hunter 2020 me titra shqip