Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1067 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cinderella (2021) me Titra Shqip

Cinderella (2021) me Titra Shqip

Një këpucë për t’i sunduar të gjitha.Sep. 03, 2021USA113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E mbetur vetëm, Hirushja keqtrajtohet nga njerka e saj dhe dy vajzat e saj të hidhura. Megjithatë, një ditë, Fab G arrin në jetën e saj dhe fati i saj pëson një ndryshim të jashtëzakonshëm: ëndrra e saj për sukses profesional nuk do të jetë më vetëm një mirazh.

Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cinderella
Vlerësimi TMDb 6.8 251 vota

Regjizori

Kay Cannon
Regjizori

Aktorët

Camila Cabello isCinderella
Cinderella
Billy Porter isFairy Godfother
Fairy Godfother
Idina Menzel isEvelyn/ Stepmother
Evelyn/ Stepmother
Nicholas Galitzine isPrince Robert
Prince Robert
Maddie Baillio isStepsister
Stepsister
Minnie Driver isQueen Beatrice
Queen Beatrice
Missy Elliott isTown Crier
Town Crier
John Mulaney isThe Mice/Footmen
The Mice/Footmen
Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

Away We Go (2009) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip