Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip

Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip

No! Ho! Ho!Nov. 24, 2004United States99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të lodhur nga komercializimi i Krishtlindjeve, Luther dhe Nora Krank shkojnë me pushime për t’i shpëtuar detyrimeve të tyre të fundvitit. Por kur papritmas vajza vendos të kalojë pushimet me familjen, Luteri dhe Nora, pa dëshirë, duhet të marrin masa për ta bërë shtëpinë mikpritëse …

Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Christmas with the Kranks
Vlerësimi IMDb 5.4 44,960 vota
Vlerësimi TMDb 6 723 vota

Regjizori

Joe Roth
Regjizori

Aktorët

Tim Allen isLuther Krank
Luther Krank
Dan Aykroyd isVic Frohmeyer
Vic Frohmeyer
M. Emmet Walsh isWalt Scheel
Walt Scheel
Elizabeth Franz isBev Scheel
Bev Scheel
Erik Per Sullivan isSpike Frohmeyer
Spike Frohmeyer
Cheech Marin isOfficer Salino
Officer Salino
Jake Busey isOfficer Treen
Officer Treen
Austin Pendleton isUmbrella Santa / Marty
Umbrella Santa / Marty
Tom Poston isFather Zabriskie
Father Zabriskie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Habit (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip