Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip

Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip

Jan. 09, 2021USA80 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aktor i dëshpëruar për sukses kthehet në vampir dhe përdor fuqitë e tij të reja për të fituar një rol në një film, por më pas i duhet të zgjedhë cilën jetë duhet të jetojë.

Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chinese Speaking Vampires
Vlerësimi IMDb 4.5 50 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip
American Sniper 2014
Waar (2013)
Bloodsport 1988
The Beast 2020
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
The New Mutants 2020
F9 (2021) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Immortals 2011
Braveheart 1995