Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Children of Men (2006)

Children of Men (2006)

The future's a thing of the past.Sep. 22, 2006United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

2027, Londër. Në një botë kaotike ku njerëzit nuk mund të lindin më, Theo Faron, një ish profesor i zhgënjyer i historisë dhe ish-gruaja e tij revolucionare, bien dakord të drejtojnë një grua që ka mbetur shtatzënë për mrekulli pas 20 vitesh sterilitet të përgjithshëm në një vend të shenjtë në bregun e detit ku lindja e djalit të saj mund të ndihmojë shkencëtarët të ruajnë të ardhmen e njerëzimit.

Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Children of Men (2006)
Titulli origjinal Children of Men
Vlerësimi IMDb 7.9 472,241 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 5,268 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars 1977
Stowaway 2021
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip