Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 84 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip

Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip

Apr. 15, 2021Russia136 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chernobyl: Abyss është filmi i parë i madh rus me metrazh të gjatë për pasojat e shpërthimit në stacionin bërthamor të Çernobilit, kur qindra njerëz sakrifikuan jetën e tyre për të pastruar vendin e katastrofës dhe për të parandaluar me sukses një katastrofë edhe më të madhe që mund të kishte shndërruar një pjesë të madhe të kontinentit Evropian në një zonë përjashtimi të pabanueshme.

Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Чернобыль
Vlerësimi IMDb 4.1 446 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chance (2020)
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip