Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Che: Part One (2008) me Titra Shqip

Che: Part One (2008) me Titra Shqip

Revolucioni e bëri atë një legjendë.Sep. 05, 2008France134 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Argjentina, fillon ndërsa Che dhe një bandë mërgimtarësh Kubane (të udhëhequr nga Fidel Castro) arrijnë në bregun Kuban nga Meksika në 1956. Brenda dy vjetësh, ata mobilizuan mbështetjen popullore dhe një ushtri dhe rrëzuan regjimin miqësor të SHBA të diktatorit Fulgencio Batista.

Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Che: Part One
Vlerësimi IMDb 7.2 44,690 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 512 vota

Regjizori

Aktorët

Benicio del Toro isErnesto Che Guevara
Ernesto Che Guevara
Demián Bichir isFidel Castro
Fidel Castro
Rodrigo Santoro isRaúl Castro
Raúl Castro
Santiago Cabrera isCamilo Cienfuegos
Camilo Cienfuegos
Julia Ormond isLisa Howard
Lisa Howard
Oscar Isaac isU.N. Interpreter
U.N. Interpreter
Yul Vazquez isAlejandro Ramirez
Alejandro Ramirez
José Caro isEsteban
Esteban
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madame Claude 2021
Perfect Creature 2007
The Bourne Ultimatum 2007
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Stowaway 2021
Waar (2013)
Riding With Sugar (2020)
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
400 Bullets 2021