Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Charm City Kings 2020

Charm City Kings 2020

Jan. 27, 2020United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mouse 14-vjeçar dëshpërimisht dëshiron të bashkohet me Midnight Clique, garuesit famëkeq të motokrosit që sundojnë rrugët e Baltimore gjatë verës. Kur Blax, udhëheqësi i grupit, merr Mouse nën krahun e tij, adoleshenti shpejt e gjen veten të gatshëm midis një jete të ndershme dhe një me para të shpejta dhe dhunë.

Charm City Kings 2020
Titulli origjinal Charm City Kings
Vlerësimi IMDb 6.5 1,709 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 224 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
Red Dot 2021
Half Brothers (2020)
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Sniper 3 2004
86 Melrose Avenue (2021)
Secret Society 2021
The Way We Are 2020
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip