Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip

Changing Lanes (2002) me Titra Shqip

Një avokat ambicioz, një baba i dëshpëruar, ata nuk kishin pse të takoheshin, deri më sot,Apr. 07, 2002United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Gavin dhe Doyle nuk është një mëngjes si çdo tjetër: i pari, një avokat i ri, është rrugës për në gjykatë për një kauzë të një rëndësie të madhe; i dyti, një agjent sigurimesh në pritje të divorcit, po përgatitet të zbulojë nëse do t’i besohet fëmijëve. Makinat e tyre përplasen dhe Gavin, për të mos humbur kohë, refuzon deklaratën miqësore, i lë Doyle një çek të bardhë dhe e lë në fatin e tij. Siguruesi, i tërbuar, përpiqet të hakmerret …

Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Changing Lanes
Vlerësimi IMDb 6.5 67,950 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 728 vota

Regjizori

Roger Michell
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isGavin Banek
Gavin Banek
Samuel L. Jackson isDoyle Gipson
Doyle Gipson
Sydney Pollack isStephen Delano
Stephen Delano
Amanda Peet isCynthia Delano Banek
Cynthia Delano Banek
Kim Staunton isValerie Gipson
Valerie Gipson
Tina Sloan isMrs. Delano
Mrs. Delano
Richard Jenkins isWalter Arnell
Walter Arnell
William Hurt isDoyle's Sponsor
Doyle's Sponsor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers in Goldmember 2002
Ghost 1990
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Ride or Die 2021 me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Rush Hour 1998