Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Changeling (2008) me Titra Shqip

Changeling (2008) me Titra Shqip

Për të gjetur djalin e saj, ajo bëri atë që askush tjetër nuk guxoi.Jan. 30, 2008United States141 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Los Angeles, 1928. Christine, e cila jeton në një periferi, e lë djalin e saj Walter vetëm në shtëpi për të shkuar në punë si çdo mëngjes. Fëmija rrëmbehet por dëgjohet lutja e përzemërt e nënës që rrëmbyesit t’ia kthejnë atij dhe, pas disa muajsh, fëmija kthehet në shtëpi. E trullosur nga emocionet dhe turma e policëve dhe gazetarëve, ajo e mirëpret fëmijën në shtëpinë e saj. Por në zemrën e saj ajo e di shumë mirë se ai që është kthyer nuk është djali i saj. Sidoqoftë, policia, media dhe opinioni publik nuk i kushtojnë vëmendje asaj. Kështu fillon një betejë për të nxjerrë në dritë të vërtetën, me ndihmën e një aktivisti – Reverend Briegleb -, por duke hasur në rezistencë të madhe nga sistemi.

Changeling (2008) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Changeling
Vlerësimi IMDb 7.7 243,274 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 3,089 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isChristine Collins
Christine Collins
John Malkovich isRev. Gustav Briegleb
Rev. Gustav Briegleb
Jeffrey Donovan isCaptain J.J. Jones
Captain J.J. Jones
Michael Kelly isDetective Lester Ybarra
Detective Lester Ybarra
Colm Feore isChief James E. Davis
Chief James E. Davis
Jason Butler Harner isGordon Northcott
Gordon Northcott
Amy Ryan isCarol Dexter
Carol Dexter
Geoff Pierson isS.S. Hahn
S.S. Hahn
Denis O'Hare isDr. Jonathan Steele
Dr. Jonathan Steele
Frank Wood isBen Harris
Ben Harris
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 2 2001
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Monster (2018)
Capote 2005 me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
The Vault 2021
Silent Night (2020) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip