Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Centigrade 2020

Centigrade 2020

Bazuar në ngjarje të vërteta trishtueseAug. 28, 2020United States89 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i ri amerikan udhëton në malet arktike të Norvegjisë. Pasi u tërhoqën gjatë një stuhie dëbore, ata zgjohen të bllokuar në SUV-në e tyre, të varrosur nën shtresat e borës dhe akullit.

Centigrade 2020
Centigrade 2020
Centigrade 2020
Titulli origjinal Centigrade
Vlerësimi IMDb 4.3 2,189 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 151 vota

Regjizori

Brendan Walsh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moxie 2021
Brick 2006
Immortals 2011
X-Men Origins: Wolverine 2009
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Vertigo 1958 me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Half Brothers (2020)
Elite Squad 2007
The Courier 2020
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999