Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Censor (2021) me Titra Shqip

Censor (2021) me Titra Shqip

Ju nuk mund ta redaktoni realitetin.Jun. 11, 2021United Kingdom84 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Enid punon për censurimin e filmave. Kur zbulon se një horror shqetësues flet shprehimisht për zhdukjen misterioze të motrës së saj, ajo vendos të zbulojë misterin prapa filmit dhe regjisorit enigmatik të tij, duke filluar një kërkim të nuancuar midis trillimit dhe realitetit.

Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Censor
Vlerësimi IMDb 5.9 2,517 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 37 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
The Exorcism of Molly Hartley (2015) me Titra Shqip
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
The Banishing (2021) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip