Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Caveat (2020) me Titra Shqip

Caveat (2020) me Titra Shqip

Oct. 04, 2020United Kingdom88 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një endacak i vetmuar, herë pas here viktimë e periudhave të përkohshme të amnezisë, pranon një punë për t’u kujdesur për një grua me probleme psikologjike, duke përfunduar duke u strehuar në një shtëpi të lashtë dhe në prishje në një ishull.

Caveat (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Caveat
Vlerësimi IMDb 6 1,273 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 35 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Caplan isMoe Barrett
Moe Barrett
Conor Dwane isOlga's Dad
Olga's Dad
Inma Pavon isOlga's Mother
Olga's Mother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thing (1982) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Infidel 2019
Centigrade 2020
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Psycho Goreman (2021) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip