Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Caught by a Wave 2021

Caught by a Wave 2021

Mar. 25, 2021Italy99 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lorenzo, 17 vjeç, është një nga instruktorët e rinj të kursit të lundrimit të qendrës së njohur të lundrimit, ku do të zhvillohen regatat rajonale. Midis studentëve është edhe Sara, 16 vjeçe: që nga fillimi të dy të rinjtë shkëmbejnë shikime dhe disa shaka.

Ditë pas dite, të dy nuk pushojnë së shikuari njëri-tjetrin: për secilin është dashuria e parë, ajo që të bie te koka dhe nuk të lejon të arsyetosh. Por kursi mbaron. Të dy e gjejnë veten në Palermo, por Sara pashpjegueshëm bëhet e pakapshme.

Ajo rrallë u përgjigjet mesazheve. Megjithatë Lorenzo është i sigurt se nuk gabon dhe shkon në shtëpinë e saj. Babai i Sarës hapet para tij dhe rrëfen se vajza e tij është e sëmurë dhe ka distrofi degjenerative.

Degjenerimi i sëmundjes është zakonisht i shpejtë, kursi i lundrimit ishte dëshira e saj për t’u përpjekur të ndjehet si një vajzë si çdo tjetër. Tronditja është e madhe, por Lorenzo e do Sarën, ai dëshiron ta shohë atë të lumtur dhe ka një ide të çmendur dhe romantike: të hyjë me atë në regatën rajonale, të konkurrojnë së bashku dhe të jetojnë një përvojë të paharrueshme.

Caught by a Wave 2021
Caught by a Wave 2021
Titulli origjinal Sulla stessa onda
Vlerësimi IMDb 5.7 854 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 148 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (2019) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Hemel (2012) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
The Prom 2020