Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip

Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip

Dielli nuk perëndon kurrë për hakmarrje.Sep. 10, 2021Unknown89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brit MekMaster, një marshall amerikan i cili rrallë kthen të kërkuarit gjallë, kthehet në shtëpi dhe zbulon se krimineli Xhed Blejk me bandën e tij kanë rrëmbyer djalin e tij 12 vjeçar, Çadin

Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Catch the Bullet
Vlerësimi IMDb 3.5 65 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bumblebee 2018
Willy’s Wonderland 2021
Thor (2011) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Archenemy 2020
The Bourne Ultimatum 2007
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Transformers: The Last Knight 2017
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Transformers: Age of Extinction 2014
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip