Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Casino Royale 2006 me Titra Shqip

Casino Royale 2006 me Titra Shqip

Everyone has a past. Every legend has a beginning.Nov. 14, 2006United Kingdom144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I promovuar “Dopjo O”, James Bond vendoset në gjurmët e disa financuesve që pastrojnë paratë e pista që vijnë nga arkat e diktatorëve në të gjithë botën. Kërkimi e çon atë fillimisht në Karaibe, pastaj në Mal të Zi, ku ai merr pjesë në një lojë milionerësh pokeri. Objektivi: të fitojmë Le Chiffre, një nga këmbët kryesore në tabelën e shahut të terrorizmit global …

 

Shënim për filmin me titra shqip:- Casino Royale 2006

Një personazh më në fund “mendoi” dhe në shërbim të një historie të shkruar me inteligjencë dhe koherencë logjike, siç nuk ka ndodhur prej vitesh në një film të serialit. Më pak efekte speciale, natyrisht, më pak joshës dhe pa lodra të dhëna nga seksioni Q, por gjithashtu më shumë brutalitet dhe patos.

Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Casino Royale
Vlerësimi IMDb 8 591,264 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 8,010 vota

Regjizori

Aktorët

Daniel Craig isJames Bond
James Bond
Eva Green isVesper Lynd
Vesper Lynd
Mads Mikkelsen isLe Chiffre
Le Chiffre
Jeffrey Wright isFelix Leiter
Felix Leiter
Giancarlo Giannini isRené Mathis
René Mathis
Caterina Murino isSolange Dimitrios
Solange Dimitrios
Simon Abkarian isAlex Dimitrios
Alex Dimitrios
Isaach De Bankolé isSteven Obanno
Steven Obanno
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Disclosure 1994
Godzilla: King of the Monsters 2019
Dawn of the Beast 2021
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Don’t Tell a Soul (2020)
The Hater (2020)
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Black Bear 2020