Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Carver 2008

Carver 2008

Screaming only excites him.Mar. 04, 2008United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në një histori të vërtetë, Carver përshkruan ngjarjet e jetës reale të pesë 20 vjeçarve që shkuan në kamping në qytetin malor të Halcyon Ridge dhe nuk u kthyen më.

Carver 2008
Titulli origjinal Carver
Vlerësimi IMDb 4.5 2,624 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 29 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
Seance (2021)
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
8 (2020) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Sator 2020