Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip

Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip

Të ndarë Ne RrëzohemiApr. 27, 2016United States147 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steve Rogers dhe Avengers janë të detyruar të merren me dëmin kolateral të shkaktuar nga lufta e tyre për të mbrojtur botën. Pasi qyteti i Laos, Nigeri, është goditur nga një incident tjetër ndërkombëtar që përfshin Avengers, presioni politik po kërkon një sistem llogaridhënieje dhe një bord drejtorësh për të vendosur kur të kërkojë ndërhyrjen e ekipit. Kjo dinamikë e re ndan Avengers që, në të njëjtën kohë, përpiqen të mbrojnë botën nga një kundërshtar i ri dhe i keq.

Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Captain America: Civil War
Vlerësimi IMDb 7.8 687,534 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 18,133 vota

Regjizori

Aktorët

Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Sebastian Stan isJames 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Don Cheadle isLieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Lieutenant James 'Rhodey' Rhodes / War Machine
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther
Elizabeth Olsen isWanda Maximoff / Scarlet Witch
Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Splice (2009) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Twist (2021) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Blade Runner 2049 (2017) me Titra Shqip