Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Capote 2005 me Titra Shqip

Capote 2005 me Titra Shqip

In Cold Blood.Sep. 30, 2005United States114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

1959. Truman Capote vendos të shkruajë një artikull në lidhje me vrasjen e egër të një familje të tërë me katër pjestarë në Kansas nga dy djem. Ai fillon të hulumtojë atë që do të bëhet puna e tij më e rëndësishme, _ me gjak të ftohtë_, dhe krijon një marrëdhënie të ngushtë me Perry Smith, një nga dy vrasësit.

Capote 2005 me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
Titulli origjinal Capote
Vlerësimi IMDb 7.3 127,171 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,016 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Greenwood isJack Dunphy
Jack Dunphy
Bob Balaban isWilliam Shawn
William Shawn
Mark Pellegrino isDick Hickock
Dick Hickock
Marshall Bell isWarden Marshall Krutch
Warden Marshall Krutch
Amy Ryan isMarie Dewey
Marie Dewey
Bess Meyer isLinda Murchak
Linda Murchak
Chris Cooper isAlvin Dewey
Alvin Dewey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Crash 2005
The Vault 2021
Disclosure 1994
Joker (2019)
Buddy Games 2020
300: Rise of an Empire 2014
Kalifornia 1993
Bonnie & Bonnie 2019
Before the Fire (2020)
American Ninja 3: Blood Hunt 1989