Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 145 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Candyman (2021) me Titra Shqip

Candyman (2021) me Titra Shqip

Guxoni të thoni emrin e tij.Aug. 25, 2021Canada91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Allì, një studente universiteti, shkruan një tezë mbi legjendat urbane të qytetit të Çikagos. Ndër këto është edhe ajo e Candyman, një fantazmë që ka grep në vend të dorës dhe që shfaqet kur emri i tij shqiptohet pesë herë para një pasqyre.

Candyman (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Candyman (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Candyman
Vlerësimi IMDb 6.4 12,617 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 127 vota

Regjizori

Nia DaCosta
Regjizori

Aktorët

Teyonah Parris isBrianna Cartwright
Brianna Cartwright
Tony Todd isCandyman / Daniel Robitaille
Candyman / Daniel Robitaille
Nathan Stewart-Jarrett isTroy Cartwright
Troy Cartwright
Colman Domingo isWilliam Burke
William Burke
Vanessa Williams isAnne-Marie McCoy
Anne-Marie McCoy
Cassie Kramer isHelen Lyle
Helen Lyle
Rebecca Spence isFinley Stephens
Finley Stephens
Kyle Kaminsky isGrady Smith
Grady Smith
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
The Beast 2020
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Fatale 2020
Attila (2013) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Carver 2008