Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Candy (2006) me Titra Shqip

Candy (2006) me Titra Shqip

May. 25, 2006Australia116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Candy, një piktore e talentuar, është e bukur dhe seksi dhe një shpirt i lirë. Një ditë ajo takon Danin, një poet aspirues dhe bie në dashuri me të. Çifti është shumë afër, por ata nuk kanë para, ata jetojnë ditët dhe marrin drogë. Casper mendon për ta, figura e vetme “e rritur” në jetën e tyre, por tani zbritja është e pashmangshme dhe vjedhjet e para fillojnë …

Candy (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Candy
Vlerësimi IMDb 7.2 44,485 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 461 vota

Regjizori

Neil Armfield
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stargirl (2020) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Dune 2021 me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Into the Beat (2020)
Shane (1953) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip