Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Cadaver (2020) me Titra Shqip

Cadaver (2020) me Titra Shqip

Oct. 22, 2020Finland86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një katastrofe bërthamore, Leonora, Jakobi dhe vajza e tyre Alice luftojnë për mbijetesë. Një ditë, ata shkojnë bashkë me të mbijetuar të tjerë të ftuar nga një hotel për të marrë pjesë në një lojë bamirësie, përfshirë një vakt. Pa shumë zgjedhje, të tre vendosin të pranojnë ftesën dhe të shkojnë në hotel, ku drejtori Mathias paraqet të gjithë hotelin si skenë për shfaqjen e tij. Të ftuarit pajisen me maska ​​për t’i dalluar ata nga aktorët, por së shpejti situata merr një kthesë shqetësuese: publiku fillon të zhduket dhe kufijtë midis realitetit dhe aktrimit bëhen gjithnjë e më të paqartë.

Cadaver (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kadaver
Vlerësimi IMDb 5.1 8,337 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 393 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lansky (2021) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Romeo Must Die 2000
Heatstroke (2013) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip