Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip

Burning Ghost (2019) me Titra Shqip

Aug. 28, 2019France104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Juste endet në rrugët e Parisit në kërkim të njerëzve që vetëm ai mund të shohë, duke mbledhur kujtimet e tyre të fundit para se t’i lërë të shkojnë në jetën e përtejme. Një ditë Agathe, një grua e re, e njeh atë. Ajo i përket jetës së tij të mëparshme dhe kjo zbulon një detaj jo pak të rëndësishëm: Agathe është gjallë dhe Juste është një fantazmë. A do të jenë ata ndonjëherë në gjendje ta duan njëri-tjetrin ashtu siç dëshirojnë dhe ta kthejnë shansin e dytë që u është dhënë në diçka të mirë?

Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vif-argent
Vlerësimi IMDb 6 404 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hotel Transylvania: Transformania (2021) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Supernova (2021) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
George Washington 2000
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
High Flying Romance (2021) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip