Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Burning Bright (2010)

Burning Bright (2010)

His Feeding. Your Frenzy.Aug. 17, 2010United States89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së nënës së saj, Kelly u kujdes për vëllain e saj më të vogël autik 13-vjeçar Tony. Të dy të rinjtë nuk kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njerkun e tyre, një menaxher i parkut safari, i cili është më i vëmendshëm për biznesin e tij sesa për të ardhmen e familjes.

Kur një uragan i dhunshëm godet qytetin, Kelly dhe Tony do të duhet të mbrojnë veten nga sulmet e një tigri grabitqar, të sapo blerë nga njeriu dhe të arratisur nga kafazi në të cilin ishte mbyllur përkohësisht.

Burning Bright (2010)
Burning Bright (2010)
Titulli origjinal Burning Bright
Vlerësimi IMDb 5.9 6,825 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 184 vota

Regjizori

Carlos Brooks
Regjizori

Aktorët

Briana Evigan isKelly Taylor
Kelly Taylor
Garret Dillahunt isJohnny Gavineau
Johnny Gavineau
Charlie Tahan isTom Taylor
Tom Taylor
Peggy Sheffield isDoctor Orsi
Doctor Orsi
Mary Rachel Dudley isCatherine Taylor
Catherine Taylor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silent Trigger 1996
Secret Window (2004) me Titra Shqip
Making Love 2000
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Make It Happen 2008
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Fracture 2007
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001