Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Burn After Reading 2008

Burn After Reading 2008

Intelligence is relative.Sep. 05, 2008United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ozzie Cox pushohet nga CIA për shkak të përkushtimit të tij ndaj alkoolit: për t’u hakmarrë, ai vendos të shkruajë një kujtim rreth Agjencisë. Sidoqoftë, gruaja e tij i vjedh një kopje të shkruar të tekstit dhe aksidentalisht e harron atë në palestër: këtu ajo gjendet nga një instruktor dhe një punonjës i cili, keqkupton rëndësinë e objektit, dhe krijon një shantazh kundër Cox …

Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Burn After Reading 2008
Titulli origjinal Burn After Reading
Vlerësimi IMDb 7 315,457 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 3,409 vota

Regjizori

Joel Coen
Regjizori

Aktorët

George Clooney isHarry Pfarrer
Harry Pfarrer
Frances McDormand isLinda Litzke
Linda Litzke
Brad Pitt isChad Feldheimer
Chad Feldheimer
John Malkovich isOsborne Cox
Osborne Cox
Tilda Swinton isKatie Cox
Katie Cox
Elizabeth Marvel isSandy Pfarrer
Sandy Pfarrer
David Rasche isCIA Officer
CIA Officer
J.K. Simmons isCIA Superior
CIA Superior
Olek Krupa isKrapotkin
Krapotkin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Come and See 1985
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Pay Day (1922) me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Payback 2021
The Get Together (2020) me Titra Shqip
Out Of My League (2020) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020