Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Bumblebee 2018

Bumblebee 2018

Every Hero Has a BeginningDec. 15, 2018China114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në arrati në vitin 1987, Bumblebee gjen strehë në deponinë e një qyteti të vogël plazhi të Kalifornisë. Charlie, një vajzë e re që do të mbushë 18 vjeç dhe po kërkon vendin e saj në botë, zbulon Bumblebee, të plagosur dhe të thyer nga betejat e mëparshme. Duke e bashkuar përsëri, ajo do të zbulojë se ky nuk është një brumbull i zakonshëm i verdhë.

Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Bumblebee 2018
Titulli origjinal Bumblebee
Vlerësimi IMDb 6.8 144,918 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 4,426 vota

Regjizori

Travis Knight
Regjizori

Aktorët

Hailee Steinfeld isCharlie Watson
Charlie Watson
John Cena isAgent Jack Burns
Agent Jack Burns
Pamela Adlon isSally Watson
Sally Watson
John Ortiz isDr. Powell
Dr. Powell
Glynn Turman isGeneral Whalen
General Whalen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Valerian and the City of a Thousand Planets 2017
Black Widow (2021) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
CQ 2001
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
The Legend of Hei (2019)
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip