Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Buddy Games 2020

Buddy Games 2020

Apr. 15, 2019United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas pesë vitesh që nuk kanë folur me njëri-tjetrin, Bob ribashkon pesë miqtë e tij të tjerë për Lojërat Buddy, një konkurs i çmendur i përbërë nga sfida absurde fizike dhe mendore me 150,000 dollarë për t’u fituar.

Buddy Games 2020
Buddy Games 2020
Titulli origjinal Buddy Games
Vlerësimi IMDb 4.9 3,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 85 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Centigrade 2020
Lovecut 2020
Undine 2020
Wild Things (1998)
22 Jump Street 2014
The Bourne Supremacy 2004
Cherry 2021
Ride or Die 2021
Interview with the Assassin 2002
Little Big Top (2006) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip