Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Budapest (2018) me Titra Shqip

Budapest (2018) me Titra Shqip

Jun. 27, 2018France102 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vincent dhe Arnaud kanë ndjekur shkollën më të rëndësishme të biznesit francez, por janë të mërzitur me punën e tyre. Vincent punon shumë për një shumëkombëshe pa i njohur meritat e tij. Nga ana tjetër, Arnaud punon në emër të kompanisë së babait të gruas së tij Audrey. Me rastin e festës së diplomimit të një miku, të dy hasin një striptiste që u tregon atyre për Budapestin dhe atmosferën e qytetit. Vincent atëherë ka një ide që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë: të krijojnë një kompani që organizon festa  për beqarët francezë në kryeqytetin hungarez.

Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Budapest
Vlerësimi IMDb 5.4 2,458 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 276 vota

Regjizori

Xavier Gens
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Eltilerin Savaşı 2020
The Kid (1921) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Ibiza (2018) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip