Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Bruised (2021) me Titra Shqip

Bruised (2021) me Titra Shqip

Nuk është një shans i dytë. Është një mundësi e fundit.Nov. 17, 2021United Kingdom129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jackie “Justice” është një luftëtare e arteve marciale të përziera, e cila ka dështuar në arritjen më të madhe të jetës së saj: të qenit nënë. Kur Manny, djali gjashtëvjeçar që ajo la pas shumë vite më parë, të trokasë përsëri në derën e saj, Jackie do të detyrohet të përballet me demonët e saj personalë, të përballet me një nga yjet më të egër në rritje në botën e arteve marciale të përziera dhe të luftojë për t’u bërë ajo nënë që fëmija meriton.

Bruised (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bruised
Vlerësimi IMDb 5.5 461 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001
14+ (2015) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
Quo Vadis, Aida? (2021) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip