Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Brokeback Mountain 2005

Brokeback Mountain 2005

Love is a force of natureSep. 10, 2005United States134 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në verën e vitit 1963, Jack Twist dhe Ennis Del Mar takohen në një fermë në Wyoming. Lind një miqësi intensive midis të dyve, e cila me kalimin e kohës shndërrohet në një lidhje edhe më të thellë …

Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Brokeback Mountain 2005
Titulli origjinal Brokeback Mountain
Vlerësimi IMDb 7.7 331,210 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 5,075 vota

Regjizori

Ang Lee
Regjizori

Aktorët

Heath Ledger isEnnis Del Mar
Ennis Del Mar
Jake Gyllenhaal isJack Twist
Jack Twist
Anne Hathaway isLureen Newsome
Lureen Newsome
Randy Quaid isJoe Aguirre
Joe Aguirre
Linda Cardellini isCassie Cartwright
Cassie Cartwright
Anna Faris isLashawn Malone
Lashawn Malone
David Harbour isRandall Malone
Randall Malone
Roberta Maxwell isMrs. Twist
Mrs. Twist
Kate Mara isAlma Del Mar Jr. (age 19)
Alma Del Mar Jr. (age 19)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cordelia 2020
Braveheart 1995
The Girl from the Song 2017
One More Kiss 1999
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Songbird (2020)
The Clovehitch Killer (2018)
A Dangerous Method 2011
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020