Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 490 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip

Brilliantlove (2010) me Titra Shqip

Si proshutë e skuqur... lakuriq.Nov. 12, 2010United Kingdom97 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mançesteri është një fotograf që lufton me sharm për të shpëtuar  dashurinë me Noon, një grua e ëmbël por e çuditshme që punon si taksidermiste. Noon tërhiqet gjithashtu nga Mançesteri dhe së bashku ata gëzojnë një marrëdhënie seksuale jashtëzakonisht entuziaste që pasqyron dashurinë e tyre të pafajshme, por thellësisht pasionante për njëri-tjetrin.

Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brilliantlove
Vlerësimi IMDb 4.8 950 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 12 vota

Regjizori

Ashley Horner
Regjizori

Aktorët

Liam Browne isManchester / Old Man Chester
Manchester / Old Man Chester
Stephen Bent isNoon's Dad
Noon's Dad
Mike Elliott isComedian
Comedian
John McMahon isSecurity Guard
Security Guard
Wendy Newman isBody Builder
Body Builder
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Monster (2018)
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
Revolver (2005)
365 Days (2020) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip