Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip

Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip

Oct. 12, 2021Japan80 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Izo, një Ronin, dhe Raiden, një ork, punojnë për të sjellë një vajzë të re elf dhe shkopin që ajo mbart në tokën e elfëve në veri.

Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal ブライト: サムライソウル
Vlerësimi IMDb 5.8 99 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Yuuki Nomura isIzo (voice)
Izo (voice)
Daisuke Hirakawa isRaiden (voice)
Raiden (voice)
Shion Wakayama isSonya (voice)
Sonya (voice)
Miyavi isKoketsu (voice)
Koketsu (voice)
Maaya Sakamoto isChihaya (voice)
Chihaya (voice)
Kenjiro Tsuda isToumoku (voice)
Toumoku (voice)
Chafurin isTsukuyomi (voice)
Tsukuyomi (voice)
Mamoru Miyano isRoushu (voice)
Roushu (voice)
Kenichi Suzumura isOkubo (voice)
Okubo (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tenet (2020)
Click (2006) me Titra Shqip
Jumper 2008
Unknown (2011) me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Rush Hour 3 2007
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip