Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip

Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip

Pa Arsye! Pa rregulla! Asnjë Paraqitje! Pa Mëshirë!Jan. 01, 1999United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një lufte të dhunshme për pushtet në Japoni, vrasësi në dukje i ftohtë dhe pa emocione Warchyld përballet me një konflikt të ndërgjegjes për herë të parë dhe refuzon të vrasë një njeri krejtësisht të pambrojtur. Duke vërejtur ngurrimin e Warchyld për të zbatuar urdhrin e marrë, shefi i tij e bën Warchyld një shënjestër .

Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Titulli origjinal Bridge of Dragons
Vlerësimi IMDb 6.7 2,556 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 37 vota

Regjizori

Aktorët

Valerie Chow isPrincess Halo
Princess Halo
Cary-Hiroyuki Tagawa isGeneral Ruechang
General Ruechang
Gary Hudson isEmmerich
Emmerich
John Bennett isThe Registrar
The Registrar
Velizar Binev isThe Tailor
The Tailor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
American Ninja 1985
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip