Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Brick 2006

Brick 2006

A detective storyMar. 31, 2006United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brendan Frye, një gjimnazist me një inteligjencë të jashtëzakonshme, është një djalë i vetmuar. Një ditë ai kontaktohet nga Emily, ish e dashura e tij, e cila më pas zhduket në mënyrë misterioze. Gjithmonë i dashuruar me të, Brendan vendos për ta gjetur atë duke ndjekur një rreth tregtarësh të rinj droge dhe vajzash fatale, si Kara e bukur …

Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Brick 2006
Titulli origjinal Brick
Vlerësimi IMDb 7.3 102,271 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 854 vota

Regjizori

Rian Johnson
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Apostle (2018) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Monster (2018)
Fear of Rain 2021
Disclosure 1994
Limelight (1952) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Secret Window (2004) me Titra Shqip