Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Breathing Fire 1991

Breathing Fire 1991

Sep. 25, 1991United States84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vëllezër që janë shumë afër njëri-tjetrit kalojnë një jetë të qetë në një qytet të qetë. Të dy janë të zënë duke punuar në palestër, ndërsa janë të vegjël, ata njohin pak nga babai i tyre që gjithmonë udhëton nëpër botë duke bërë biznes. Të paktën, kjo është ajo që ata janë udhëhequr të besojnë, në të vërtetë njeriu është një hajdut. Koha kalon dhe dy djemtë e rritur e gjejnë veten të detyruar të luftojnë kundër babait të tyre, duke pasur parasysh një grabitje të bujshme banke.

Breathing Fire 1991
Titulli origjinal Breathing Fire
Vlerësimi IMDb 5.3 484 vota
Vlerësimi TMDb 6 13 vota

Regjizori

Lou Kennedy
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Special Ops 2016
Battleship (2012) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
The Bourne Identity 2002
Rambo (2008) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Santana (2020)
Immortals 2011