Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Breathe In (2013) me Titra Shqip

Breathe In (2013) me Titra Shqip

Jan. 18, 2013United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sophie, një studente angleze, mbërrin si mysafire në një program studimi në një qytet të vogël në veri të Nju Jorkut, e ftuar në shtëpinë e Reynolds. Prania e saj do të ndryshojë dinamikën e marrëdhënieve të anëtarëve të familjes dhe do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Duke vënë në dyshim konceptet e dashurisë, besnikërisë dhe martesës, Sophie në fakt do të rindezë karakterin e vrullshëm të personalitetit të Keith, baba dhe mësues muzike.

Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Breathe In (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breathe In
Vlerësimi IMDb 6.4 14,549 vota
Vlerësimi TMDb 6 250 vota

Regjizori

Drake Doremus
Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isKeith Reynolds
Keith Reynolds
Amy Ryan isMegan Reynolds
Megan Reynolds
Mackenzie Davis isLauren Reynolds
Lauren Reynolds
Kyle MacLachlan isPeter Sebeck
Peter Sebeck
Lucy Davenport isSophie's mom
Sophie's mom
Hugo Becker isClément
Clément
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Company of Heroes (2013) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
Pitch (2016) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip