Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Breathe (2017) me Titra Shqip

Breathe (2017) me Titra Shqip

Me dashurinë e saj, ai jetoi.Oct. 13, 2017United Kingdom118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Robin është një djalë simpatik, i ndritshëm dhe aventurier. Sidoqoftë, jeta e tij merr një kthesë dramatike kur, për shkak të poliomielitit, ai është i paralizuar. Kundër të gjitha paralajmërimeve, gruaja e tij Diana e merr atë në shtëpi, duke vazhduar ta bëjë atë të jetojë një jetë të lirë pa burgun e vuajtjeve.

Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Breathe
Vlerësimi IMDb 7.2 20,213 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 552 vota

Regjizori

Andy Serkis
Regjizori

Aktorët

Andrew Garfield isRobin Cavendish
Robin Cavendish
Claire Foy isDiana Cavendish
Diana Cavendish
Hugh Bonneville isTeddy Hall
Teddy Hall
Tom Hollander isBloggs Blacker / David Blacker
Bloggs Blacker / David Blacker
Miranda Raison isMary Dawney
Mary Dawney
Diana Rigg isLady Neville
Lady Neville
Ed Speleers isColin Campbell
Colin Campbell
Emily Bevan isNurse Margaret
Nurse Margaret
Ben Lloyd-Hughes isDr. Don McQueen
Dr. Don McQueen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Half Brothers (2020)
Villain (2020)
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
The Hole (2001) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
LelleBelle (2010) me Titra Shqip