Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip

Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip

Oct. 25, 2006Germany92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fotografja e re Nadja ndihmon nënën e saj me fitimet prej punës në një revistë. Në një diskotekë ajo njihet me Dariusin dhe marrëdhënia e tyre më pas është shumë pasionante…

Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Auftauchen
Vlerësimi IMDb 5.2 619 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Live by Night (2016) me Titra Shqip
Ghost 1990
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Syriana 2005
Sentinelle 2021
Inland Empire 2006
Respect (2021) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Warning Shot (2018) me Titra Shqip