Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Breaking News in Yuba County 2021

Breaking News in Yuba County 2021

Sue Buttons has one killer storyMay. 20, 2021United Kingdom96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas zhdukjes së burrit të saj, Sue Buttons, një grua e nënvlerësuar periferie, bëhet një tip VIP e famshëme vendase ndërsa kërkon për bashkëshortin e saj në të gjithë Qarkun Yuba. Duke u përpjekur të zgjasë sa më shumë famën që ka gjetur, ajo e gjen veten duke u dashur të merret me një grusht personazhesh që prishin botën e saj: një kriminel aspirues, një grua police e pamëshirshme, gjysmë motra gazetare dhe vëllai i burrit të saj.

Breaking News in Yuba County 2021
Breaking News in Yuba County 2021
Breaking News in Yuba County 2021
Breaking News in Yuba County 2021
Titulli origjinal Breaking News in Yuba County
Vlerësimi IMDb 5.7 2,500 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 8 vota

Regjizori

Tate Taylor
Regjizori

Aktorët

Allison Janney isSue Buttons
Sue Buttons
Regina Hall isDetective Cam Harris
Detective Cam Harris
Matthew Modine isKarl Buttons
Karl Buttons
Jimmi Simpson isPetey Buttons
Petey Buttons
Keong Sim isMr. Kim
Mr. Kim
Juliette Lewis isGloria Michaels
Gloria Michaels
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Minamata (2020) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
One More Kiss 1999
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)