Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip

Brain Freeze (2021) me Titra Shqip

Oct. 29, 2021Canada91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një pleh i përdorur në një komunitet të pasur, të pajisur me porta hyrëse, bëhet burim i një mutacioni gjenetik që transformon banorët e tij në zombi. A do të munden një adoleshent dhe motra e tij e vogël të dalin nga ishulli i karantinuar para se të kthehen në bar?

Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Brain Freeze
Vlerësimi IMDb 4.7 127 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
The Djinn (2021)