Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip

Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip

Forconi rrugën tuaj.Aug. 07, 2015Japan95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Boruto Uzumaki, djali i Narutos, është një ninxha i fortë i cili zotëron të njëjtin guxim dhe pasion që kishte dikur i ati…

Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip
Boruto: Naruto the Movie (2015) me Dublim Shqip
Titulli origjinal BORUTO -NARUTO THE MOVIE-
Vlerësimi IMDb 7.9 9,754 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 915 vota

Regjizori

Aktorët

Yuko Sanpei isBoruto Uzumaki (voice)
Boruto Uzumaki (voice)
Kokoro Kikuchi isSarada Uchiha (voice)
Sarada Uchiha (voice)
Junko Takeuchi isNaruto Uzumaki (voice)
Naruto Uzumaki (voice)
Noriaki Sugiyama isSasuke Uchiha (voice)
Sasuke Uchiha (voice)
Daisuke Namikawa isMomoshiki (voice)
Momoshiki (voice)
Akira Ishida isGaara (voice)
Gaara (voice)
Chie Nakamura isSakura Uchiha (voice)
Sakura Uchiha (voice)
Nana Mizuki isHinata Uzumaki (voice)
Hinata Uzumaki (voice)
Kazuhiko Inoue isHatake Kakashi (voice)
Hatake Kakashi (voice)
Tesshou Genda isKurama (voice)
Kurama (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dune 2021 me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Battleship (2012) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Sentinelle 2021
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip