Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Born a Champion (2021)

Born a Champion (2021)

Jan. 22, 2021United States111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një ndeshje ju-jitsu të lagur me gjak në Dubai, legjenda e botës luftarake Mickey Kelley mposhtet nga super ylli Blaine. Vite më vonë, megjithatë, një video në internet tregon se si Blaine mashtroi dhe e gjithë bota po kërkon një revansh. A do të jetë në gjendje Kelley, tani përtej viteve, të kthehet në formë në kohë për të mposhtur armikun, për t’u hakmarrë dhe për të kërkuar titullin e tij të kampionit?

Born a Champion (2021)
Titulli origjinal Born a Champion
Vlerësimi IMDb 7 1,744 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 29 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lovecut 2020
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Lions for Lambs 2007
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Waar (2013)
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip