Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.co
  • Server 4dood.so
Bonnie & Bonnie 2019

Bonnie & Bonnie 2019

Sep. 27, 2019Germany90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja shqiptare Yara dhe 18 vjeçarja gjermane Kiki dashurohen, por janë të detyruara të luftojnë kundër paragjykimeve të shoqërisë përreth dhe intolerancës së familjeve të tyre përkatëse. Në fund të fundit, nuk është e lehtë të jesh një çift lezbikesh në një vend të vogël paksa fanatik në Hanover. Kiki, megjithatë, ka nevojë absolutisht për Yara për të shkundur të kaluarën e saj kriminale, por familja myslimane 16-vjeçare nuk ka ndërmend të heqë dorë. Pa dashur të heqin dorë nga dashuria e tyre, dy vajzat do të marrin një rrugë të gabuar për të qenë në gjendje të financojnë arratisjen e tyre dhe të bëjnë  të triumfojë ndjenja që ato kanë për njëra-tjetren.

Bonnie & Bonnie 2019
Titulli origjinal Bonnie & Bonnie
Vlerësimi IMDb 5.9 204 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 38 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crisis 2021
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Shottas (2002) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Braveheart 1995
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip