Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Body Brokers (2021) me Titra Shqip

Body Brokers (2021) me Titra Shqip

Drogë. Rehabilitim. Të ardhura.Feb. 19, 2021United States111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për Utah, një narkoman i shëruar, takimi me Vin do të thotë të ndryshosh jetën përgjithmonë. Ndërsa ngadalë rifiton kthjelltësinë, së shpejti zbulon se trajtimi i tij i propozuar nuk është aq i pastër sa duket. Sapo të mësojë rreth sekretit të Vin për të bërë para, Utah do të dëshirojë të hyjë në biznesin e tij.

 

Shënim

Bazuar në historinë e vërtetë të një mashtrimi miliona dollarësh në sistemin e kujdesit shëndetësor amerikan, në të cilin të varurit nga droga dhe shitësit e drogës u bënë milionerë brenda natës.

Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Body Brokers
Vlerësimi IMDb 6.2 1,202 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Playing God (2021) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
Tenet (2020)
The Terminator 1984
Revolver (2005)
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip