Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip

May. 27, 2021United States95 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e pabesueshme e vërtetë e familjes Hogar dhe pjesëmarrja e saj në garën më të madhe të peshkimit në botë për të shpëtuar jetimoren e saj të meshkujve në Meksikë.

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Miracle
Vlerësimi IMDb 6.7 4,030 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 129 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Natasha 2007
Invasion (2020) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Wolfwalkers 2020
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip