Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 108 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip

Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip

Dec. 08, 2014United States85 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Studentja Emma Robinson dhe dembeli i ri Dean McMullen e gjejnë veten së bashku në një udhëtim në Trinidad. Megjithëse nuk kanë shumë gjëra të përbashkëta, Emma dhe Dean marrin pjesë në një festë në një varkë dhe, kur Emma bie në ujë gjatë një sulmi të policisë, Dean nuk heziton ta shpëtojë atë. Sidoqoftë, në bordin e një gomone pa motor, të dy përfundojnë në një ishull të shkretë. Ndërsa prindërit e tyre fillojnë kërkimet, Emma dhe Dean detyrohen të mbështeten tek njëri-tjetri, duke lënë të krijohet një lidhje romantike mes tyre.

Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Lagoon: The Awakening
Vlerësimi IMDb 5.5 13,882 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,094 vota

Regjizori

Aktorët

Indiana Evans isEmmaline 'Emma' Robinson
Emmaline 'Emma' Robinson
Brenton Thwaites isDean McMullen
Dean McMullen
Denise Richards isBarbara Robinson
Barbara Robinson
Patrick St. Esprit isJack McMullen
Jack McMullen
Frank John Hughes isPhil Robinson
Phil Robinson
Carrie Wampler isStacey Robinson
Stacey Robinson
Annie Tedesco isMs. Collier
Ms. Collier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Jaded 1998
Inland Empire 2006
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999