Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Blue Crush (2002) me Titra Shqip

Blue Crush (2002) me Titra Shqip

Tre shokë, Një pasion, Pa kufij.Aug. 08, 2002United States104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anne Marie është një surfiere e apasionuar që jeton në një kasolle plazhi me dy miq dhe motrën e saj rebele. Ajo po përgatitet për një konkurs të rëndësishëm: çdo ditë zgjohet para agimit dhe del me bordin për tu stërvitur. Por ekuilibri i saj testohet kur takon Matt, një futbollist i pashëm …

Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Crush
Vlerësimi IMDb 5.7 30,433 vota
Vlerësimi TMDb 6 408 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Double Dad (2021)
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip