Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip

Blue Bayou (2021) me Titra Shqip

Nuk është me rëndësi se nga jeni. Por aty ku i përkisni.Sep. 10, 2021USA119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Antonio është me origjinë koreane, por ai u rrit në gjirin e Luizianës dhe punon shumë për të siguruar një jetë më të mirë për familjen e tij. Ai do të thirret të përballet me fantazmat e së kaluarës së tij kur të zbulojë se mund të dëbohet nga vendi i vetëm që e ka konsideruar gjithmonë si të tijin.

Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Blue Bayou
Vlerësimi IMDb 7.4 857 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 9 vota

Regjizori

Justin Chon
Regjizori

Aktorët

Justin Chon isAntonio LeBlanc
Antonio LeBlanc
Vondie Curtis-Hall isBarry Boucher
Barry Boucher
Jeremy Sande isL'agent de la sécurité intérieure #3
L'agent de la sécurité intérieure #3
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Worth (2021) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip